Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тренінги для вчителів англійської мови з медіаграмотності

З 1 по 29 липня 2019 року вчителі англійської мови Золотоніського району брали участь у пілотуванні Всеукраїнського курсу з медіа грамотності  “Verify! Course on Media Literacy”. У рамках проекту вчителі пройшли п’ятитижневе он-лайн навчання та відвідали п’ять очних тренінгів, які проводилися на базі Золотоніської центральної районної бібліотеки.  

Курс розроблений в рамках проекту “Learn toDiscern in Schools",  що фінансується Посольствами  Сполучених Штатів  Америки та Великої Британії в Україні й впроваджується  IREX (Радою  міжнародних наукових досліджень та обмінів - міжнародною неприбутковою організацією, що адмініструє інноваційні програми з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства).

         За підтримки  Міністерства освіти та науки України на платформі ЕdEra розробляється он-лайн курс “Verify! Course on Media Literacy”, який учні та вчителі зможуть проходити вже з вересня місяця. Навчальні блоки курсу містять матеріали, що допоможуть орієнтуватися у сучасному медіапросторі та покращити навички володіння англійською мовою.

Фасилітатор курсу з медіа грамотності

“Verify! Course on Media Literacy”

Тумасова Валентина Григорівна

вчитель англійської мови Бубнівсько-Слобідського НВК ,

керівник методоб’єднання вчителів іноземних мов Золотоніського району.« повернутися до списку новин