Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар працівників психологічної служби

     4 травня у  Пальмірській ЗОШ I-III ст. відбувся  семінар для працівників психологічної служби на тему «Види роботи соціального педагога у сфері діяльності з протидії торгівлі людьми в закладі освіти», який  успішно провів соціальний педагог закладу Валерій Курятник. Навчальний семінар був  дуже цікавим, незвично творчим, захоплюючим та пізнавальним.

Директор школи Володимир Лосіцький ознайомив присутніх, чим надзвичайно зацікавив соціальних педагогів та практичних психологів району, з цифровим ресурсом школи новітніх інформаційних технологій.

У другій практичній частині було проведено квест «У пошуках істини», на якому соціальні  педагоги шукали  вичерпні відповіді на запитання: «Що ж потрібно для поїздки за кордон? Як уникнути небезпек, що чатують на недосвідчених туристів, заробітчан та студентів». І завершився семінар дискусійною панеллю «Розробка та впровадження програм з протидії торгівлі людьми в закладах освіти району»,  яку провела методист РМК Людмила Дудник.

      Дякуємо організаторам та учасникам за відповідальне ставлення до роботи, старанність, творчий підхід до справи, позитивне мислення та гарний настрій!« повернутися до списку новин