Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Дистанційний семінар для учителів трудового навчання

10 лютого 2020 року методичним кабінетом відділу освіти Золотоніської РДА був проведений дистанційний семінар для учителів трудового навчання та технологій закладів загальної середньої освіти Золотоніського району.

         У ході семінару учасники отримали інформацію про форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників у КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», розглянули особливості дотримання правил з охорони праці під час занять в навчальних майстернях. Були проаналізовані результати ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, підготовка учителів трудового навчання до участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2021».

         Учасники семінару мали змогу ознайомитися з цікавою темою «Партнерські відносини учителя і учнів в процесі здійснення проєктної діяльності». Педагог, який вміє будувати стосунки на партнерських засадах, сприймається учнями і колегами як бажаний співрозмовник, з яким легко й приємно спілкуватися, виконувати спільні справи. Партнерська взаємодія з позиції рівності з учнями забезпечує ефективніший педагогічний процес, який базується на взаємній довірі, взаємоповазі і взаєморозумінні або намаганні їх досягти. А за умови розуміння педагогом основ побудови партнерської взаємодії цілком імовірно навчити й іншу сторону (учнів) такої взаємодії.

         Матеріали семінару можна завантажити з нашого сайту. Семінар провів методист методичного кабінету відділу освіти Золотоніської РДА Олексієнко В.П.

Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладах освіти

Типові інструкції з охорони праці в шкільних майстернях, кабінетах при вивченні трудового навчання.

Наказ МОН №730 від 13.08.2007 "Про затвердження Правил безпеки під час занять у навчально-виробничих майстернях"« повернутися до списку новин