Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вітаємо Москаленко Тетяну Миколаївну з перемогою на ХІ Міжнародному фестивалі!

26-27 вересня 2019 року Черкащина приймала учасників ХІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Цьогорічний захід присвячений 65-річчю КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» – засновнику та основному організатору цього важливого освітянського форуму.

     Участь в урочистому відкритті фестивалю взяли Перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти» Міністерства освіти і науки України Світлана Кириленко.

     Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Борис Лебедцов зазначив, що освітяни Черкащини намагаються бути в авангарді новаторського руху, адже впровадження інновацій не лише забезпечує якість регіональної системи освіти, а й активізує професійний розвиток педагогів та впливає на підвищення ефективності навчання, виховання та розвитку дітей та учнівської молоді.

         У рамках урочистості було нагороджено переможців ХІ Міжнародного

 Фестивалю педагогічних інновацій. Загалом на розгляд журі було подано 179 робіт, 90 робіт було визнано кращими.

Дуже приємно відзначити, що серед переможців Фестивалю була Москаленко Тетяна Миколаївна, учитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи Богуславецького НВК ім.М.Максимовича.

Тетяна Миколаївна взяла участь  у роботі методичної студії  «Інновації в управлінні закладами освіти та неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника»  з доповіддю «Національно-патріотичне виховання: крокуємо від пострадянського до європейського».

Щиро вітаємо Тетяну Миколаївну з черговою перемогою!

     « повернутися до списку новин