Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів української мови

1 березня 2018 року у Крупському НВК відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури «Інтеграція навчальної діяльності як одна з умов для самореалізації, самовираження творчості вчителя та учнів».

Учителі навчального закладу демонстрували свою фахову майстерність на уроках мови та літератури, зокрема  інтегрований урок на тему: «Другорядні члени речення. Обставина» (5 клас) - учитель вищої категорії Безкровна Любов Михайлівна, «Оспівування чистого пристрасного кохання Ромео і Джульєтти, вияв кохання на людську особистість» (8 клас) – учитель першої категорії Мосевич Валентина Василівна. Досвід участі в конкурсі «Учитель року» презентувала цьогорічна учасниця, учитель української мови та літератури, Ляшенко Вікторія Миколаївна.

У школі Поваги пріоритетним у навчально-виховному процесі є втілення ідей О.А. Захаренка «Учителева справа – виховати в дитині особистість, яка здатна не лише мріяти, але й втілити мрію у життя».« повернутися до списку новин