Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Розвиток логічного, критичного та творчого мислення на уроках математики

20 грудня 2019 року на базі Коробівського НВК відбулось засідання школи передового педагогічного досвіду вчителів математиків Золотоніського району. Вже не перший раз педагогічний і учнівський колективи школи продемонстрували свою щиру гостинність, вітаючи гостей у ранковому колі, яке провела учитель 1 класу Лінкова Валентина Іванівна.      

    Чарівною піснею та щирими побажаннями  привітали гостей святий Миколай та талановиті учителі школи. У кабінеті робототехніки юні дослідники разом зі своїм тренером Кисілем Іваном Руслановичем познайомили учасників семінару із своїм новим науковим проєктом, який вони підготували до обласного фестивалю робототехніки.

І нарешті радо зустріла гостей учитель математики Моцак Вікторія Олексіївна. Тема засідання школи передового педагогічного досвіду була «Розвиток логічного, критичного та творчого мислення на уроках математики», а почала засідання школи Вікторія Олексіївна епіграфом, який характеризує її педагогічну діяльність: «Дітям не потрібні ідеальні вчителі! Їм потрібні вчителі, які розпалюють жагу до знань, які вселяють віру у свої сили. І просто змушують посміхатися щодня».

 Учитель ознайомила присутніх із досвідом практичної роботи використання передових педагогічних технологій на уроках математики (кубик Блума, Google форми для тестування та форми роботи, які стимулюють і підтримують інтерес до вивчення математики).

Вікторія Олексіївна звернула увагу на те, що використання вчителем
стратегій критичного мислення забезпечує позитивні зміни в учнів,  а зокрема підвищується інтерес до навчання, розвивається пошукова спрямованість мислення, зникає боязнь зробити помилку, виникає прагнення краще  зрозуміти інформацію, учні беруть відповідальність за своє навчання на себе, прагнуть самостійно здобувати знання, вміють працювати в парі та в групі. Шлях до зацікавлення учнів математикою вчитель бачить у використанні ігрових моментів та створенні атмосфери довіри та доброзичливості.

Лисак Тетяна Олександрівна, завідувачка РМК, підвела підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та розглянули зміни до ЗНО з математики у цьому навчальному році.

Учасники засідання оцінили ефективність проведеного заняття за допомогою спеціальних карток та щиро подякували Вікторії Олексіївні, педагогічному колективу та дирекції закладу   за гостинний прийом.

Презентація

 

 

 « повернутися до списку новин