Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар для вчителів української мови та літератури

12.01.2022 року відбувся онлайн-семінар для вчителів української мови та літератури  «У світі сучасних технологій». На семінарі консультант Центру Анна Бережна розкрила такі питання як:

- створення QR- кодів: програми зчитування та кодування;

- можливості Viber;

- створення власного сайту;

- програми для запису власних відео-уроків та відео-презентацій.

На засіданні консультант разом з вчителями широко розглянули тему створення QR-кодів, інструкції щодо зчитування кодів та попрактикувались у створенні кодів. Консультант Центру показала програми «QR-Generator» та  «Me-QR», в яких досить легко та зручно кодувати потрібну інформацію.

Ще раз обговорили функції усім відомого додатку Viber, а саме: як створити спільноту, як створити опитування, як редагувати та видаляти повідомлення, як додати учасника до чату, як проводити онлайн-зустрічі у додатку.

Консультант розповіла та надала вчителям сайти, за допомогою яких можна створити власний сайт, це такі як: WIX.com, UKIT, Hyper Host та UCOZ. На власному сайті вчителі можуть розміщувати створені наукові доробки, посилання або QR-коди на інтерактивні завдання, які вони створюють у сучасних додатках (наприклад, Liveworksheets, LearningApps, Wordwall та ін.), а також зможуть ділитись відеоуроками та презентаціями.

Також на засіданні обговорили програми щодо створення відеопрезентацій та відеоуроків. Консультант надала вчителям перелік корисних програм та продемонструвала як створити відеопрезентацію, а також  продемонструвала лайфхаки щодо завантаження відео з Youtube.

Матеріали семінару https://drive.google.com/file/d/1nj-qki7JiCn-s7sw8h4CqNiIk9UEkdVL/view?usp=sharing« повернутися до списку новин