Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Літо з іноземною мовою

Цього літа у 30-ти загальноосвітніх навчальних закладах Золотоніського району на базі пришкільних оздоровчих таборів розпочали свою роботу літні мовні загони.

Учителі англійської та німецької мови у контексті європейських стандартів через використання ігор, парних та групових форм роботи, сприяють збагаченню лексичного запасу школярів 5-8 та 10класів. Понад 380 дітей вдосконалюють свої мовні знання, навчаються застосовувати комунікативні вміння.

Віртуальну подорож до країн Європейського Союзу здійснюють на своїх заняттях школярі мовного загону «Капітошки–TEAM» із Вознесенської загальносвітньої школи І- ІІІ ступенів. Діти під керівництвом учителя Наталії Шкрьобки виготовили емблему, оформили куточок загону, розучили рухалки та пісні. Добре прижилася і традиція шкільного євроклубу щодо проведення години чаювання по-англійські. Чудові смаколики на столі – це допомога місцевого підприємця Макаренка Івана Миколайовича.

А як же цікаво проводять свій час діти у мовних літніх загонах Богуславецького, Дмитрівського, Драбівецького, Гладківщинського, Софіївського, Коробівського навчально-виховних комплексів, Кропивнянської, Пальмірської, Новодмитрівської загальноосвітніх шкіл!

У Гладківщині удосконалювали знання з англійської мови школярі під час гри «Веселий потяг» («Merry train»), кросвордів про Лондон, гри-квест «Treasure IsLand» разом з учителем англійської мови.

Літній мовний загін «English Holidays» Дмитрівського навчально- виховного комплексу (керівник Ольга Кириченко) провів день європейських мов, підготував для учнів молодших класів, які відпочивають у пришкільному таборі «Веселка», англомовну п’єсу «The Magic Brocada».

А у Кропивні діти з приємністю згадують день дружби, коли створювали комікси англійською, виготовляли подарунки та готували свято для друзів разом із своїми наставниками Людмилою Филь та Вікторією Голубович.

У більшості мовних загонів до орієнтовного розпорядку дня включені ранкове шикування, зарядка, подорож англомовною країною, проектна робота, творча продуктивна зайнятість.

У Хрущівському та Шабельниківському навчально-виховних комплексах вперше в районі розпочали свою роботу німецькомовні літні загони. Сприяють заохоченню учнів до спілкування німецькою у Хрущівці разом з учителем Світланою Ткач і вчителі: географії Ольга Шевченко, зарубіжної літератури Людмила Регурецька, біології Тетяна Казакова та вчитель музичного мистецтва Миколи Моторний. У мовному загоні школярі поповнюють свої знання із німецької поезії, про флору та фауну Німеччини.

Районне методичне об’єднання вчителів іноземної мови (керівник учитель-методист Бубнівсько-Слобідського навчально-виховного комплексу) Валентина Тумасова) разом з методичним кабінетом у співпраці з творчою динамічною групою вчителів англійської мови видало посібник організації роботи літнього мовного табору під час літнього оздоровчого періоду (автори – укладачі Анна Озірська та Володимир Терновий, учителі Богуславецького навчально-виховного комплексу імені Михайла Максимовича та Новодмитрівської загальноосвітньої школи).

Чимало корисного знайшли для себе вчителі іноземної мови в методичних рекомендаціях районного методичного кабінета щодо організації літніх мовних загонів при пришкільних оздоровчих таборах загальноосвітніх навчальних закладах Золотоніської районної ради, підготовлених методистом РМК Андрієм Логіновим.

У роботі літніх мовних загонів вже знайшли своє практичне використання рухливі вправи «Mosquto», «People to People», вправи «Давайте познайомимося».

А попереду на дітей чекає змістовний відпочинок у районному літньому мовному таборі, де вони продовжать ефективно розвивати свої навички та вміння під час взаємодії з однолітками, використовуючи іноземну мову відповідно до їхніх інтересів.« повернутися до списку новин