Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Міжнародного конкурсу ім.Т.Шевченка

У суботу 13.11.21 відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаській області конкурс було проведено дистанційно з урахуванням відповідних вимог.

На конкурс було зареєстровано 32 учасника Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ, але змогло приєднатися до конкурсу лише 23 учнів, інші учасники у зв’язку з хворобою не змогли взяти участь у конкурсі .

Вчителі змогли забезпечити усі необхідні вимоги до проведення конкурсу. Всіх учасників було досить добре видно та чути. Вчителі вчасно підключили всіх учасників та надали завдання конкурсу. Також вчителі досить добре справились з надсилання фото виконаних робіт учасників. Вчителі та учні відповідально та доброчесно поставились до проведення конкурсу!

По завершенню конкурсу відповідальна за організацію особа, а саме консультант ЦПРПП Анна Бережна, зібрала всі роботи учнів та відправила їх на електронні адреси членів комісії по перевірці робіт конкурсу. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ, які не брали участь в конкурсі. Після перевірки завдань, члени комісії надали консультанту всі результати конкурсу. В найближчий час консультант організує засідання членів комісії, на якому комісія обговорить всі роботи та прийме рішення щодо переможців.

 

 

 

 

                              

                                « повернутися до списку новин