Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум учителів української мови

15 листопада 2019 року  у Гладківщинському НВК відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури (учитель Ільченко Г.П.) на тему: «Інноваційні технології навчання в розвитку творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури в процесі формування предметних компетентностей і компетенцій» .

Учителі із 18 закладів району мали змогу стати виконавцями тестових завдань з української літератури у програмі Google Forms, підготовлені учнями 10 класу. Самі ж учні стали координаторами заняття.

Учитель Галина Петрівна практикує  елементи розвитку творчих здібностей учнів на уроках мови та літератури. Саме майстер-клас у формі діалогу  був проведений у 8 класі при вивченні теми «Просте речення». Учителі разом з учнями співпрацювали над завданнями осінньої тематики.

Учні Гладківщинського НВК – юні народознавці. Разом з учителем вивчають звичаї та традиції рідного краю. Увагу гостей зацікавив народознавчий калейдоскоп, в якому було продемонстровано знання, вміння та співпрацю учнівського та педагогічного колективів.« повернутися до списку новин