Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Підсумки проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти

Рішенням науково-методичної ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (протокол № 5 від 28 листопада 2019 року), наказом ректора  від 09 грудня 2019 року № 01-01/584 затверджено підсумки ХІ Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти у 2019 році.

У номінації «Дидактичні матеріали» дипломом  ІІ ступеню нагороджено провідного спеціаліста відділу освіти Золотоніської РДА Марусіну Ларису Миколаївну та вчителя Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Мацюка Євгенія Михайловича за працю: «Хімія: збірник лабораторних та практичних робіт. 10 клас».

Навчально-методичний посібник «Хімія: збірник лабораторних та практичних робіт. 10 клас» пройшов апробацію на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях, розміщений у науково-метричних базах головних бібліотек України та за кордоном. Навчально-методичному посібнику присвоєно міжнародний номер книги ISBN, штрих-код, УДК  і авторский знак. Це вже друга книга і друга нагорода! Щиро вітаємо із нагородою!« повернутися до списку новин