Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Веселковий світ дитинства

Цікаво і весело пройшло цьогорічне святкування Дня захисту прав дітей. Двадцять шкіл району приймала на своїй території Пальмірська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Біля самого входу гостей зустрічав шкільний духовий оркестр під керівництвом Новака І.І. Грайливою хвилею об’єдналися дітки різних шкіл у кольори веселки та вибудували фігуру сонця з яскравими променями. Так розпочалась урочиста частина, під час якої привітали всіх діток зі святом голова Золотоніської районної ради Саранча В.П. та перший заступник голови Золотоніської РДА Денисенко В.М.

Потім команди шкіл за «маршрутними листами» дружно перейшли на творчі платформи квесту, які підготували педагоги-організатори та керівники гуртків, а саме: «Творча майстерня», «Територія пригод», «Голуб миру», «Музична доріжка», «Козацькі забави»», «Моя Україна» і «Веселі руханки». Безліч радісних емоцій та подарунків, щире спілкування та веселий настрій отримали наші дітки від організаторів свята.

Після квесту всі діти з голубами миру у руках об’єдналися у завершальний флеш-моб «Діти Золотоніщини за мир», а учасниці хореографічного колективу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів склали із пазлів Герб Золотоніського району. По завершенню свята кожна дитина отримала солодкий подарунок, який підготували для них працівники районної служби у справах дітей, сектору у справах молоді та спорту та РЦССМу. Щира вдячність організаторам свята та гостинним господарям Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів за чудовий подарунок дітям Золотоніського району.« повернутися до списку новин