Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Наші успіхи на рівні країни

20 травня 2017 року на Тарасовій горі в Каневі Міністерством освіти та Міністерством культури було проведено ряд заходів, присвячених Шевченківським дням. Надзвичайно урочистою була церемонія нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Нагороди учням та їхнім наставникам вручали заступник Міністра освіти і науки України Павло Кузьмович Хобзей, Державний секретар Міністерства освіти та науки України Павло Полянський, в.о. директора Інституту національної пам’яті В.В. Ткаченко, начальник Управління освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, інші урядовці.

Міністерськими відзнаками була нагороджена і учениця 9 класу Зорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Курочкіна Ольга- переможниця Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймось, брати мої» у номінації «Література» за нарис «Хліб – на життя». Керівник – учитель української мови та літератури Ткаченко Тетяна Павлівна. Переможцям та їх наставникам було вручено цінні подарунки: повна ілюстрована збірка «Кобзар» Т.Шевченка та альбом «Національний музей Тараса Шевченка», який представляє значну частину мистецької колекції творів Т.Шевченка.

Також переможцем обласного етапу Конкурсу стала Губа Світлана, учениця 10 класу Драбівецького НВК, керівник - учитель української мови та літератури Косминіна Поліна Василівна.« повернутися до списку новин