Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар вчителів образотворчого мистецтва

23 листопада 2017 року  на базі Калениківського НВК відбувся семінар-практикум для учителів образотворчого мистецтва з теми: «Створення в навчальному закладі сприятливих умов для організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках предметів естетичного циклу». У роботі семінару взяли участь учителі образотворчого мистецтва закладів освіти району та методист районного методичного кабінету Щепак В.М.

Учасники семінару були присутні на уроці образотворчого мистецтва в 6 класі з теми: «Дружній шарж». Вчитель Вака Леся Василівна познайомила учнів з технікою малювання шаржу, використовуючи інтерактивні засоби навчання, навчала дітей створювати образ людини з урахуванням її характерних рис. На уроці відбулася інтеграція з такими видами мистецтва, як кіно, театр, живопис, музика. Оригінально вчителька провела емоційне налаштування учнів на урок, закликала учнів відчути тепло, звуки, що їх оточують. Цікавим був такий елемент уроку, як кольоротерапія, що також налаштував учнів на зустріч з прекрасним. У своїй презентації вчитель використала відеоряд про видатного американського актора німого кіно Чарлі Чапліна, який створював неповторні комічні образи та привертав увагу багатьох митців. Учні із цікавістю знаходили виразні ознаки шаржу — найхарактерніші риси кіноперсонажів, перебільшені художниками.

Створені учнями шаржі справили на всіх присутніх яскраві враження.

         В ході роботи директор школи Маслюченко Тамара Миколаївна презентувала роботу вчителів з питань художньо-естетичного виховання, а учні навчального закладу продемонстрували свої грані творчих особистостей.

Семінар закінчився обговоренням та підведенням підсумків.« повернутися до списку новин