Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Лауреати XVII Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту"

19-21 травня у м. Києві відбувся XVII Всеукраїнський конкурс учнівських робіт “Історія і уроки Голокосту” імені І.Б. Медвинського.

Організатором конкурсу є Український центр вивчення історії Голокосту за фінансової підтримки Євразійського єврейського конгресу та Посольства Держави Ізраїль в Україні. Загалом на конкурс цього року подано 130 робіт з 14 областей України та Молдови, Білорусі, Киргистану, з яких 64 потрапили до фіналу. Фіналістками стали учениця 10 класу Коврайського НВК імені Г.С. Сковороди Різник Аліна (керівник роботи – вчитель історії Різник Юлія Миколаївна) та учениця 10 класу Богуславецького НВК імені М. Максимовича Недолуга Влада (керівник – вчитель історії Москаленко Тетяна Миколаївна).

Організатори запропонували учасникам насичені та цікаві конкурсні дні. 19 травня на урочисте відкриття завітав посол держави Ізраїль в Україні Еліав Білоцерковскі. Цього ж дня розпочався захист наукових робіт, які оцінювало компетентне та справедливе журі: А. Подольський, О. Козорог, В. Нахманович, М. Тімков, В. Бобров, Н. Герасим, М. Тяглий. Творчі роботи оцінювали І. Клімова та Н. Резніченко. На конкурс представлені дослідження локальної історії, історії геноциду вірмен та ромів в Україні, загальнотеоретичні роботи, малюнки, вірші, відеофільми. 20 травня окрім наукових захистів відбувся квест для учнів “Тайнопис єврейської культури” (Н. Уфімцева), а для вчителів проведено заняття “Робота пам’яті і робота з пам’ятниками” (С. Осипчук). 21 травня презентували віртуальну виставку “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії” та каталог до виставки (В. Нахманович, В. Бобров). Директор музею ім. Шолом Алейхема І. Клімова розповіла про відображення теми Голокосту в образотворчому мистецтві. В останній день конкурсу відбулося підведення підсумків та нагородження учасників.

Наші учениці-фіналістки стали лауреатами конкурсу. Конкурсанти та їхні наукові керівники нагороджені грамотами та подяками, навчально-методичною літературою за тематикою Голокосту.« повернутися до списку новин