Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології

 

14.11.21 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаської області олімпіада була проведена дистанційно з урахуванням відповідних санітарно-епідемічних вимог.

На олімпіаду було зареєстровано 16 учасників Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ, але змогло приєднатися до конкурсу лише 14 учнів, інші учасники у зв’язку з хворобою не змогли взяти участь в олімпіаді.

Вчителі змогли забезпечити усі необхідні вимоги для проведення олімпіади. Всіх учасників було досить добре видно та чути. Педагоги вчасно підключили всіх учасників та надали завдання олімпіади. Також вони вчасно надіслали якісні фото виконаних робіт учасників. Вчителі та учні відповідально та доброчесно віднеслись до проведення олімпіади.

По завершенню олімпіади відповідальна за організацію особа, а саме консультант ЦПРПП Зінаїда Гавриш, зібрала всі роботи учнів та відправила їх на електронні адреси членів комісії по перевірці робіт олімпіади. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської, Вознесенської та Піщанської ТГ. Після перевірки завдань, члени комісії надали консультанту всі результати олімпіади

В найближчий час консультант організує засідання членів комісії, на якому комісія обговорить всі роботи та прийме рішення щодо переможців та участі їх в обласному етапі.

 « повернутися до списку новин