Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-нарада з директорами ЗЗСО району

     23 квітня 2020 року  відділом освіти Золотоніської районної державної адміністрації було  організовано проведення онлайн  наради з директорами закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації, з питання «Щодо організації оцінювання навчальних досягнень та видачі документів про освіту».

        Онлайн нараду провела начальник відділу освіти Золотоніської РДА Валентина Василівна Денисенко. В нараді взяли участь директор Благодатнівської ЗОШ І-ІІІст. М.В.Саєнко   та     директор  Кропивнянської ЗОШ  І-ІІІст. В.П.Вітович.

        В ході наради були опрацьовані листи Мін істерства освіти і науки України, які стосуються питань закінчення навчального року, а саме: лист МОН від 31.03.2020 року  № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», лист МОН  від 16.04.2020 року № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого ?завершення 2019-2020 навчального року», а  також обговорені інші  рекомендації та роз’яснення МОН з даного питання.

         Учасники онлайн наради поділилися своїми думками з питань завершення навчального року, оцінювання учнів, оформлення шкільної документації ,  проходження  випускниками шкіл  ЗНО-2020, видачі документів про освіту та ін.« повернутися до списку новин