Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вчителі англійської мови району - учасники ХХІІ Національного з'їзду Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine

Понад 250 знавців англійської мови з України, США та Ірландії брали участь у ХХІІ Національному з’їзді Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine на тему: «Шляхи до успіху:особливості викладання і вивчення англійської мови в сучасних умовах», що проходив упродовж 25-26 квітня 2017 року у Львові.

Викладачі та вчителі з 23 регіонів України зібрались разом щоб обговорити інноваційні підходи та різні методики викладання англійської мови. Делегацію Золотоніського району представляли Булах Л.В. , Терновий В.М., Шкарупа Т.М., Озірська А.А., Тумасова В.Г., Дерев’янко Є., Бараннік О.

Захід було організовано за сприяння Посольства США в Україні спільно з Асоціацією викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна.

З вітальним словом до делегатів з’їзду звернувся аташе з питань викладання англійської мови посольства США в Україні Джон Сільвер. На його думку подібного роду зустріч фахівців з англійської мови додасть мотивуючого поштовху для подальшого професійного розвитку учасників з’їзду й допоможе відшукати той шлях, яким повинен йти сучасний вчитель англійської мови ХХІ століття.

ХХІІ Національний з’їзд Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine працював у форматі пленарного засідання та дводенних секцій, презентацій і воркшопів.

Зустрічі, обмін ідеями та обговорення, які проходили у  дружній та невимушеній атмосфері, чудова виставка навчальної та методичної літератури від провідних зарубіжних видавництв зробили два дні конвенції незабутніми. Лотерея від Джона Сільвера, - аташе з питань викладання англійської мови посольства США в Україні та дарунки від ТІСОЛ-Гаваї внесли родзинку в роботу зїзду.

Учасники з’їзду отримали сертифікати. Нагадаємо, що TESOL-Україна об’єднує вчителів і викладачів англійської мови у велику когорту однодумців, які дбають про покращання рівня викладання англійської. Організація уже понад 20 років займається проведенням науково-дослідницької роботи, вдосконаленням методів навчання мови і стимулюванням професійного розвитку вчителів і викладачів англійської мови.« повернутися до списку новин