Семінар учителів історії та української мови
Як вивчати мову, не знаючи історії народу, як вивчати історію, не знаючи мови народу? Це неможливо. Досвідом поєднання вивчення цих двох важливих предметів і отримання позитивної динаміки розвитку поділилися з колегами педагоги Богуславецького НВК ім.М.Максимовича на семінарі-практикумі з теми «Інтеграція ідей сталого розвитку на уроках української мови, літератури та історії».
До уваги присутніх були представлені інтегрований урок-квест «Збереження культурної спадщини» (вчитель Ївженко Т.М.), живий рекламний ролик проекту «Абетка патріота Золотоніщини» (вчитель Головка Л.М.) та два майстер-класи: «Духовний гуманізм – основа сталого розвитку особистості» (вчитель Головка Л.М.) та «Історична пам'ять, відповідальність, майбутнє» (вчитель Москаленко Т.М.)
Паралельно з семінаром було проведено нараду, де педагоги обговорили нагальні питання–участь у фахових конкурсах, особливості атестації, курсової підготовки та підвищення кваліфікації, наголосили на важливості дотримання критеріїв оцінювання та моніторингу навчальних досягнень учнів, відбувся плідний діалог між учителями історії та української мови і літератури, адже ці предмети пов’язані не тільки педагогікою, а й пам’яттю поколінь.
Як показує практика, семінари - це не показ уроку, це - обмін досвідом, це - професійне спілкування, це - вирішення проблем, це - допомога колег, це - взаємообмін педагогічними новинками.
Дякуємо господарям, учнівському та педагогічному колективу Богуславецького НВК, і всім учасникам семінару за плідну співпрацю.