Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Нарада заступників директорів закладів освіти

20  вересня  2018  року відбулась нарада–практикум  заступників директорів з навчально-виховної роботи  закладів освіти Золотоніського району на базі Драбівецького навчально-виховного комплексу на тему: «Робота школи сприяння здоров’ю  в умовах Нової української школи»

Коротка історична довідка про школу: до 1968 року у селі функціонували дві школи: початкова та восьмирічна. У березні 1968 року було збудовано велике двоповерхове приміщення, куди перевели учнів із старих шкіл, а також дітей з початкової ланки сусіднього села Сеньківці. Середню освіту драбівчани здобували на той час у селі Ковтуни.    У 1991 році школа стала середньою.  В 1997 році на базі Драбівецького навчально - виховного комплексу створено експериментальний педагогічний заклад. На даний час Драбівецький НВК являє собою нову модель навчального закладу, яка ввійшла до Європейської мережі шкіл сприяння здоров'ю під егідою ЮНЕСКО.

На даний час    у  школі навчається  98 учнів,  вихованців дитячої установи-34, педагогічних працівників-26.

План роботи семінару.

  1. Знайомство зі школою та дошкільною установою (фрагмент заняття у закладі дошкільної освіти «Про лінь забудеш – здоровим будеш»). (Єрємєєва Т.Є., директор Драбівецького НВК)
  2. Організація інклюзивного навчання у Драбівецькому НВК (Охріменко Г.І., заступник директора Драбівецького НВК, Вощук О.П., методист РМК)
  3.  Робота за проектом «Інтелект України» 1 клас НУШ (Крупська Н.П., учитель 1 класу Драбівецького НВК).
  4. Оперативна нарада:
  • Основні напрямки діяльності методичної служби району щодо реалізації концепції Нової української школи та закону «Про освіту» (Лисак Т.О., завідувач РМК)
  • Організація роботи у різновікових групах ЗДО (Щепак В.М.. методист РМК)
  • Участь у конкурсі «Учитель року-2019» (Лисак Т.О., завідувач РМК)
  • Охорона праці у ЗДО (Гончар В.В., інженер з охорони праці відділу освіти)
  • ЗНО - результати і проблеми (Лисак Т.О., завідувач РМК).

Учасники наради для заступників директорів висловили щиру вдячність керівникам Драбівецького НВК за гарну і змістовну організацію заходу.

 

 « повернутися до списку новин