Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вебінар для шкільних бібліотекарів

11.11.2021 року відбувся вебінар для шкільних бібліотекарів «Самоаналіз роботи шкільного бібліотекаря» за участю консультанта центру Любові Литвиненко. Під час заходу бібліотекарі обговорили актуальні питання та сучасні вимоги діяльності шкільних бібліотек, забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування всіх учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією, системою наукових знань відповідно до інтересів Української держави.

В ході вебінару бібліотекарі закладів освіти обговорювали питання самоаналізу власної діяльності як одного з інструментів його самовдосконалення, формування і розвитку його професійних якостей. Тому розвиток здатності шкільного бібліотекаря до самоаналізу є основною умовою для визначення кращих аспектів своєї професійної діяльності й труднощів. Одним з найкращих методів самоаналізу діяльності шкільного бібліотекаря є моніторингові дослідження роботи шкільної бібліотеки з метою сформованості читацької компетенції школярів. Проведення моніторингових досліджень є основним засобом визначення шляхів розвитку шкільної бібліотеки.

Систематичні моніторингові дослідження читацької активності з метою залучення учнів до користування інформацією, сприяють активізації роботи з формування інформаційної компетентності учнів школи.

Також в ході вебінару бібліотекарі поділились своїм досвідом проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив в кожному навчальному закладі з 01 по 31 жовтня 2021 року під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Найцікавішими були повідомлення Темченко В.М. (Дмитрівський НВК), Пустовгар Н.М. (Скориківська ЗОШ) та Ковтун Н.О. (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Дякуємо всім учасникам вебінару за активну участь у проведенні заходу« повернутися до списку новин