Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вебінар для вчителів трудового навчання

    13 грудня 2021 року вчителі трудового навчання закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Піщанської, Вознесенської та Зорівської територіальних громад стали учасниками   онлайн-вебінару на тему «Самооцінювання власної педагогічної діяльності вчителя трудового навчання та технологій». Учасники вебінару працювали в дистанційному режимі за допомогою сервісу для відеоконференцій Google Meet.

Консультант КУ «ЦПРПП» Зінаїда Гавриш розкрила організаційно-методичний супровід здійснення самоаналізу професійної діяльності вчителя. Розглянули варіанти проведення самоаналізу з метою відстеження та оцінювання учителем динаміки особистісного зростання та індивідуального розвитку, виявлення сильних та слабких сторін власної професійної діяльності, осмислення досягнутого та проектування подальшого професійного вдосконалення: систематизація напрацьованого досвіду  за допомогою професійного портфоліо або кейсу самоосвітньої діяльності вчителя, динаміки якісних показників педагогічної діяльності. Особливу увагу звернули на орієнтовні рівні якості освітнього процесу для самооцінювання вчителя (предмету) за матеріалами «Абетка для директора». Під час вебінару акцентовано увагу на професійних компетентностях учителя, формах і видах підвищення кваліфікації та представлено оновлену анкету самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності.

По закінченню заходу своїми педагогічними родзинками з досвіду роботи поділилася учитель трудового навчання та технологій Бубнівсько-Слобідського НВК Піщанської сільської ради Сердюк Лариса Михайлівна.

 

 « повернутися до списку новин