Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вебінар для вчителів української мови та літератури

28 жовтня 2021 року відбувся вебінар вчителів української мови і літератури та вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Вознесенської, Піщанської та Зорівської територіальних громад на тему «Нестандартні уроки. Які вони? Як їх проводити? Цікаві приклади».

Консультант Центру Анна Бережна розповіла теоретичні засади створення та використання під час навчального процесу нестандартних уроків. На вебінарі разом з вчителя консультант розібрала основні типи уроків, а саме: нестандартні форми, які забезпечують однобічну дію на учня та нестандартні форми, які передбачають взаємодію в навчальному процесі.

Консультант розповіла яка мета, головна ціль таких уроків, показала алгоритм створення та процес підготовки уроків. Вчителям були запропоновані розроблені консультантом збірники, де сформовані всі типи нестандартних уроків та наявні приклади до кожного типу.

Напередодні засідання вчителям було запропоновано пройти опитування, в якому вчителі повинні були дати відповіді на актуальні питання, а саме:

-чи користуються вони електронними додатками?

-чи проводять нестандартні уроки?

-чи варто проводити такого типу уроки?

Дуже порадувало те, що майже всі вчителі користуються сучасними технологіями і залюбки проводять нестандартні уроки, які дійсно урізноманітнюють освітній процес. Вчителі стверджувально відгукнулись на те, чи варто проводити такі уроки, хоча й наголосили на тому, що такого типу уроки забирають набагато більше часу та потребують детальної та ґрунтовної підготовки.

Після теоретичної частини консультант показала власний приклад нестандартного уроку, а саме «Урок брейн-ринг». Консультант розповіла як створювала урок та запропонувала вчителям зіграти у брейн-ринг. Вчителі відчули себе у ролі учнів та разом з консультантом спробували відповідати на питання брейн-рингу. Вебінар пройшов досить цікаво та пізнавально!

Матеріали вебінару: https://drive.google.com/file/d/1QNvEiVLmeTfMXmel-FobWkNkLKOR-l3y/view?usp=sharing

 

 « повернутися до списку новин