Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Перемога на Дев'ятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"

15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організатором виставки стала Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна освітня виставка -  це найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу. Це ефективний дискусійний і навчальний майданчик як для науково-педагогічної спільноти, фахівців IT-сфери, органів влади та управління, так і для підростаючого покоління – школярів, абітурієнтів і студентів.

            Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Зокрема:

  • 96 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ;
  • 17 – закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій;
  • 452 – заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти,  обласні та міські органи управління освітою;
  • 166 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);
  • 27 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництва, освітні портали.

            Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Під час проведення Форуму відбулися конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи (загальною кількістю – 74 заходи) з участю представників Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання. На виставку були запрошені всі, хто зацікавлений у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів, а також старшокласників, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, яким необхідно визначитись із вибором навчального закладу та отримати інформацію щодо вступної кампанії та інших особливостей здобуття освіти.

Золотоніський район на виставці представляли Подільський навчально-виховний комплекс та Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів і одержали такі результати:

Подільський навчально-виховний комплекс-номінація «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» - золота медаль.

Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-номінація «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу» - срібна медаль.

Магазінова Валентина Василівна, вчитель початкових класів Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяла участь в рамках виставки у науково-практичному семінарі «Діяльність агентів змін початкової освіти на засадах використання технології Smart Kids» з доповіддю: «Електронні освітні ігрові ресурси: нові підходи в роботі з учнями початкових класів» і отримала сертифікат доповідача.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 « повернутися до списку новин