Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Команда коробівських винахідників серед найкращих на міжнародних змаганнях LEGO

23-25 травня 2019 року на березі Егейського моря, у турецькому місті Ізмір, відбулося змагання юних винахідників-робототехніків.

Перша Ліга Ліги (FLL) Open International Туреччина проходила у виставковому центрі Фуар-Ізмір. 82 команди з 40 країн, які потрапили до національних турнірів у своїх країнах, змагалися у фіналі. Серед них були і команди з України: команда «BrainsON» Черкаської санаторної школи-інтернат та команда «ELVES» Коробівського НВК Золотоніського району. Юні винахідники працювали над розробкою роботів та розв’язували задачі відповідно до тематики цього року «Вперед на орбіту!».

Під час заходу, який завершився 25 травня, відбувалися вечірки, поїздки та екскурсії,  які дали можливість 800 учасникам познайомитися з третім за величиною містом Туреччини. До церемонії відкриття за допомогою відеозв'язку приєднався турецький астрофізик з NASA Умут Йилдіз, який привітав учасників фестивалю та побажав дітям цікавих відкриттів в області космосу, де є багато проблем. Коробівські Ельфи привезли з фестивалю спеціальну нагороду «Izmir Special award». То ж вітаємо нашу команду з перемогою!« повернутися до списку новин