Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Культура добросусідства

        17-19 січня у м. Харків  проходила VІ Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в закладах освіти України. Захід відбувався згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України в рамках проекту громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» «Розвиток громадянської активності через впровадження курсу виховної  спрямованості «Культура добросусідства».

       Спеціальний наскрізний інтегрований курс «Культура добросусідства» схвалений МОН України до використання в освітніх закладах. Про інноваційність, перспективність та актуальність курсу говорив директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Кононенко Ю.Г.

       Учасницею VІ Робочої наради була заступник директора з навчально-виховної роботи Богуславецького НВК ім. М.О. Максимовича Тетяна Москаленко. Під час наради працювали тематичні секції, відбувалася презентація досвіду викладання курсу, діяли майстер-класи, звучала панельна дискусія, пропонувалися уривки занять для учнів, фрагменти батьківських зборів.

       Інтеграція курсу вражає: у ньому подані відомості з аксіології, ботаніки, географії, джерелознавства, екології, етики, етнології, зоології, історії, конфліктології, культурології, медіаосвіти, мистецтвознавства, мовознавства, основ здоров’я, підприємництва, політології, релігієзнавства, тайм-менеджменту, технологій, фольклористики тощо. Це дає змогу здобувачеві освіти побачити явища навколишнього життя в їхньому взаємозв’язку і взаємовпливі. А пріоритетність виконання виховних і розвивальних завдань через активну практичну діяльність сприятиме формуванню певних навичок і моделей поведінки, насамперед спрямованих на розвиток особистості, її соціальної компетентності, прищеплення громадянської відповідальності й поваги до різноманітності.« повернутися до списку новин