Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Турнір пам'яті героя АТО В'ячеслава Хорошковського

22 лютого 2019 року на базі Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов ІІ районний турнір з військово-прикладного триборства серед школярів пам’яті В’ячеслава Хорошковського.

Вячеслав Дмитрович Хорошковський народився 18 жовтня 1971 року в м. Києві.

У Вознесенське переїхав у 2010 році разом з дружиною Сніжаною та донькою  Кариною, придбавши тут будинок. Згодом його сімя поповнилася ще однією донькою – Яною. У 2014 році Печерсько-Голосіївський військкомат міста Києва мобілізував В’ячеслава Дмитровича в Збройні Сили України. 43-річний старшина Вячеслав Хорошковський воював у складі батальйону особливого призначення Національної гвардії України.

18 лютого 2015 року життя нашого земляка обірвалося… Він загинув під Дебальцевим. Хоронили солдата 11 березня на кладовищі села Вознесенське. «Війна забирає кращих», - говорили земляки про В’ячеслава Хорошковського, справжнього патріота України.

 Ініціаторами проведення цього турніру є педагогічний та учнівський колективи Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Основними завданнями турніру є створення та розвиток національно-патріотичних осередків самовиховання дітей та молоді у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, національно-патріотичне виховання дітей та молоді, популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя, формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей та молоді на прикладах героїчної боротьби Українського народу за самовизначення і творення власної держави.

Змагання проводились у трьох видах: жим гирі, підтягування, стрільба з пневматичної гвинтівки. Помірятися вправністю, силою та влучністю з’їхалися команди із Благодатнівської ЗОШ, Вознесенської ЗОШ, Гельмязівської ЗОШ, Кропивнянської ЗОШ, Крупського НВК, Новодмитрівської ЗОШ, Піщанської ЗОШ, Хрущівського НВК і, звичайно ж, господарі змагань – команда Пальмірської ЗОШ.

         У чесній боротьбі перемогу здобули господарі змагань – учні Пальмірської ЗОШ, які отримали медалі, грамоти, а вся команда почесний перехідний кубок.

Призерами турніру стали команда Гельмязівської ЗОШ (ІІ місце) і команда Піщанської ЗОШ (ІІІ місце).

Варто наголосити що призерами в особистих заліках є учні Вознесенської ЗОШ – Назаренко Ярослав (підтягування – ІІІ місце), Хрущівського НВК – Микульський Денис (жим гирі – ІІ місце), Новодмитрівської ЗОШ – Ковальчук Олександр (стрільба ІІ місце), Кропивнянської ЗОШ – Олексієнко Дарія (стрільба – ІІІ місце).

Нагороди переможці та призери отримали із рук дружини В’ячеслава – Сніжани Хорошковської, яка подякувала за збереження пам’яті про подвиг чоловіка та побажала всім бути гідними наших героїв.« повернутися до списку новин