Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-нарада з соціальними педагогами ЗЗСО, в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб

       Соціально-психологічний супровід  навчання та виховання дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб в період карантину – такою була тема онлайн-наради з соціальними педагогами (громадськими інспекторами, класними керівниками) закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

       06 травня 2020 року  таку нараду  провела Оксана Петрівна Вощук, методист районного методичного кабінету, яка відповідає за організацію роботи психологічної служби району. В ході наради Оксана Петрівна нагадала, що на сьогодні в закладах освіти навчаються 17 учнів з сімей ВПО, з них – два одинадцятикласники, і відзначила, що в період карантину працівниками психологічної служби району та громадськими інспекторами  закладів освіти проводиться систематична робота щодо соціально-психологічного  супроводу  навчання та виховання дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб. На постійному контролі тримається питання дистанційного навчання; через соціальні мережі підтримується зв’язок з дітьми та їх батьками, надаються консультації тощо.

          Вощук О.П. надала рекомендації учасникам наради, наголосила на систематичності та активізації проведення роботи з сім’ями ВПО, а соціальні педагоги та громадські інспектори, в свою чергу, поділилися досвідом своєї роботи та обговорили  різні питання щодо роботи з дітьми в період карантину.

 « повернутися до списку новин