Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів географії

26 листопада 2018 року відбувся районний семінар для вчителів географії на тему «Підвищення ефективності сучасного уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу через інноваційну діяльність учителів географії». Метою заходу було ознайомлення учасників семінару з роботою учителя географії Деньгівського НВК Лариси Петрівни Діденко у впровадженні інноваційних технологій при викладанні географії  та висвітлення питання застосування сучасних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі для активізації навчальної діяльності учнів у співпраці учитель-учень. Лариса Петрівна провела брейн-ринг для учителів «Харчова промисловість  - джерело енергії життя».

Потім учителі географії побували на екскурсії на  Золотоніському  державному підприємстві «Златодар». Зустріли учасників семінару директор підприємства Буркацький В.В. та головний економіст Змановська Т.О. Учителі побували в лабораторії, де ознайомилися з прийомкою зернових культур, ознайомилися з територією підприємства. Працівники підприємства організували виставку хлібобулочних виробів.

Учасники районного семінару-практикуму учителів географії висловлюють вдячність за гостинний прийом, змістовну оглядову екскурсію по підприємству в особі: Буркацькому В.В.(директор), Змановській Т.О.(головний економіст), та вчителю географії Діденко Л.П. (Деньгівський НВК). Здоров’я, сили та натхнення  та миру усім!

 « повернутися до списку новин