Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Школа передового педагогічного досвіду вчителів англійської мови

07 грудня 2018 року у Вознесенській ЗОШ І- ІІІ ступенів відбулося чергове засідання Районної школи передового педагогічного досвіду  вчителів англійської мови з проблеми «Стимулювання і мотивація навчально-пізнавальної діяльності на уроках англійської мови».

         Програма роботи Школи ППД складалася із теоретичного та практичного блоків. Теоретичний блок  проводила  керівник районного методичного об’єднання В.Г.Тумасова. Для слухачів Школи була запропонована технологія формування соціологічної компетенції учня в умовах Нової української школи, ланцюжок активних дій якої складається із таких складових:  емоційний інтерес  залежить від вмотивованості учителя, специфіки іншомовного звучання, реалій країнознавчого характеру; пізнавальний інтерес – це вже як логічний наслідок сформованої зацікавленості; інформація соціологічного  спрямування – зразки автентичних текстів.

          Далі до плану  роботи  Школи свої  думки та пропозиції на прикладі ППД  Наталії Борисівни Шкрьобки висловила директор Вознесенської ЗОШ

А.М.Рідько. Вона підкреслила, що Наталія Борисівна – вчитель  досвідчений, впевнений у своїх силах.  В умовах нової програми вона впроваджує інноваційні педагогічні технології відповідно до сучасних потреб. У презентації  було відображено проведення уроку-гри, навчання навичкам проектної діяльності. Ціковою була розповідь про літній мовний загін, шкільний євроклуб «Грінвіч».

         У практичному блоці головним був урок у 5 класі. Н.Б. Шкрьобка  приділяла увагу моделюванню різних життєвих ситуацій, навчала будувати конструктивні відносини в групі;  мати альтернативну думку. Велике захоплення  викликала у дітей рольова гра «Зустріч із студенткою Софі». Її роль виконала учениця 5 класу Софія Король .

         На думку слухачів районної школи ППД доречним в її  роботі є взаємоознайомлення   із родзинками досвіду колег, ефективне використання досвіду попередника – носія ППД; співставлення власних дій із діями вчителя-колеги; збереження  позитивного спілкування у колективі.

         Учасники районного заходу дякують за змістовну організацію  і теплий прийом  педагогічному та учнівському колективам Вознесенської ЗОШ, особисто вчителю  Н. Б. Шкрьобці та її батьківському колективу  учнів  5 класу, районному відділу освіти та  його методичному кабінету  за підтримку, поради, організацію проведення та  підвозу учасників.

          « повернутися до списку новин