Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Результати обласного етапу конкурсу ім.Т.Шевченка

18 грудня 2021 року в дистанційному режимі відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою цього заходу є вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді – майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Виконуючи запропоновані завдання, орієнтовані на творчість Кобзаря учасники конкурсу показали здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного й культурно-історичного матеріалу, мовну грамотність, а також майстерність володіння художнім словом. Обсяг і рівень складності конкурсних завдань забезпечує можливість якнайповнішого розкриття особистості, інтелектуальних можливостей та творчих здібностей учасників. У обласному етапі взяли участь Веляда Даша, учениця 8 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Пальміра» Вознесенської сільської ради, яка виборола почесне ІІ місце, та Харченко Анастасія, учениця 11 класу Возенсенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Возенсенської сільської ради, яка продемонструвала IV результат. Дякуємо учням за гарні результати, які вони продемонстрували на конкурсі та їхнім наставникам, які дуже старанно і відповідально працюють з обдарованими учнями.

 « повернутися до списку новин