Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Презентація проєкту "Підготовка до ЗНО з української мови та літератури"

Міні-проєкт "Підготовка до ЗНО. Використання електронних освітніх ресурсів" створювався для покращення підготовки здобувачів освіти до ЗНО з української мови та літератури. Модератором проєкту була Анна Бережна, консультант з предметів гуманітарного циклу. До участі у проєкті запрошували всіх вчителів, які викладають українську мову і літературу в 11 класі, але взяли участь тільки  вчителі: Мехеда Т.І. (ЗЗСО І-ІІІ ст. «Пальміра»), Фатіф С.М. (Дмитрівський НВК), Нестеровська К.І. (Скориківка ЗОШ І-ІІІ ст.), Голубка Т.О. (Шабельниківський НВК).

Розуміємо, що традиційна підготовка дає свої результати, але з кожним роком з'являються все нові й нові додатки, які мають цікаві та дієві завдання та зможуть полегшити роботу вчителя. Учні можуть додатково попрацювати самостійно і покращити свої знання, скориставшись наданими  ресурсами.

Як не дивно,  універсального рецепта для успішної підготовки до ЗНО не існує. Бо кожен із нас дійсно особливий: хтось може годинами зачитуватися підручниками та посібниками, інші – успішно запам’ятовують правила завдяки створенню асоціацій, а хтось – полюбляє старе-добре зубріння. Та попри це, існує безліч способів та сучасних ресурсів, які допоможуть учням підготуватися до зовнішнього оцінювання.

Вчителям української мови та літератури був запропонований список електронних ресурсів для підготовки до ЗНО.  Їхнім завданням було використати декілька додатків та  визначити, які були ефективними, враження від виконаної роботи оформити у вигляді коментарів.

Проєкт успішно завершений. Скориставшись додатками, вчителі позитивно відреагували, а також поділилися досвідом роботи з іншими ресурсами, які використовують на своїх заняттях. Величезним мінусом майже у всіх школах є технічне забезпечення класів, що неабияк заважає використанню електронних додатків під час уроків.

Незважаючи на це, підготовка до ЗНО триває. Бажаємо всім учням  скласти тести на відмінно, а вчителям більш активно використовувати електронні освітні ресурси під час освітнього процесу, адже це не чиясь забаганка, а вимога часу.

Матеріали проєкту

https://drive.google.com/file/d/1DFBZvzCYniiUWhSHiwfojw5NreQCi2Vd/view?usp=sharing« повернутися до списку новин