Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Відкриття спортзалу у Гладківщинському НВК

   14 травня у Гладківщинському навчально-виховному комплексі, після капітального ремонту, урочисто відкрито спортивний зал. На цю подію до школи завітали поважні гості: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Денисенко, голова районної ради Валерій Саранча, начальник відділу освіти Валентина Денисенко, помічник народного депутата України Владислава Голуба  Оксана Гіщіна, сільський голова Олександр Тертишний.

    Під час відкриття діти показали деякі основи туристичного тренування. Зокрема, Денис Литовченко виконав підйом на жумарах і вертикальний спуск, а Дар’я Якименко подолала скельну ділянку за допомогою траверса та спустилася по крутопохилій вниз, Євген Коваленко продемонстрував швидкий підйом по скалодрому та спустився на дюльфері. Діти раділи разом із дорослими та гостями, адже, відтепер, в оновленому залі вони займатимуться улюбленими видами спорту, будуть тренуватися, щоб досягати спортивних вершин.

   На капітальний ремонт витрачено 360 тисяч гривень з районного бюджету.

За ці кошти бригада будівельників на чолі з приватним підприємцем Володимиром Лисенком підбили стелю, проциклювали дерев’яну підлогу, порівняли та обшили кольоровими ДСП стіни, замінили повністю електропроводку, зробили ремонт у коридорі, який веде до спортзалу, натягнули на вікна сітку, а головне – облаштували зал туристичним обладнанням для проведення тренувань та змагань в приміщенні. На цю подію вчителі й учні, а особливо волейболісти, чекали довгих сім місяців. Поки тривали ремонтні роботи школярі удосконалювали гру в теніс, шашки, шахи, вивчали спортивні досягнення українських спортсменів.

    Юним спортсменам із Гладківщини є чим похвалитися. Вони неодноразові переможці та призери районних, обласних змагань, зокрема серед юних волейболістів та любителів спортивного туризму. Великий внесок у розвиток сільського спорту роблять директор навчального закладу Марина Коваленко, сільський голова Олександр Тертишний, вчитель фізкультури Сергій Литовченко, тренер волейбольної секції Світлана Безрукова, а завдяки підтримці керівників району Олександра Лісового та Валерія Саранчі у Гладківщині вдалося втілити масштабний проект. Від народного депутата Владислава Голуба у подарунок дістався сертифікат для придбання двох тренувальних матів для занять спортом у залі.« повернутися до списку новин