Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вебінар для вчителів англійської мови

20 жовтня 2021 року відбувся вебінар для  вчителів англійської мови Новодмитрівської, Вознесенської, Піщанської, Зорівської ТГ на тему «Створення презентацій у сервісі Canva. Створення інтерактивних вправ у сервісі Liveworksheets».

Учасники вебінару разом з консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників Анною Бережною теоретично ознайомились з сервісом Canva та розглянули такі теми:

-основні функції сервісу;

-створення презентацій у сервісі;

-додавання та видалення фото, відео та інших елементів на робочий дизайн сервісу;

-завантаження дизайну.

Консультант центру продемонструвала на практиці учасникам семінару всі можливості сервісу та поетапно створила у сервісі презентацію.

Для урізноманітнення навчального процесу вчителям англійської мови був запропонований сервіс Liveworksheets для створення інтерактивних робочих листів. Консультант теоретично та практично пояснила базові функції та показала робочий процес по створенню робочих листів.

По завершенню засідання Анна Бережна запропонувала вчителям список тем для створення інтерактивних листів. Після ознайомлення з сервісами та реєстрації вчителів на сайтах, вчителі зможуть з питань освоєння сервісів звернутися за консультацією у центр.

Навчившись працювати та створювати робочі контенти у сервісах, вчителі зможуть представити свої напрацювання іншим колегам та поділяться своїми враженнями.

З матеріалами засідання можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1wdYMWySgRhZKMoxQ2eq2KpfG0suF9H8e/view?usp=sharing

 

 

 « повернутися до списку новин