Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар вчителів зарубіжної літератури

19 квітня 2021 року проведено онлайн-семінар для вчителів зарубіжної літератури та російської мови під назвою «Інтеграція традиційного та дистанційного навчання» консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників Новодмитрівської ТГ Анною Бережною. У ході роботи обговорили: критерії оцінювання учнівських зошитів, використання різних платформ та електронних ресурсів для підготовки дистанційного, традиційного та змішаного навчання, вчителям були надані корисні посилання на методичні вказівки щодо викладання дисциплін, зразки створення календарно-тематичного планування, посилання на готові завдання та зразки створення власних завдань, використання ейдос-конспектів на уроках зарубіжної літератури.

Вчителям були представлені варіанти організації дистанційного навчання в асинхронному та синхронному режимі. Акцентували увагу на  електронні ресурси, що стануть у пригоді під час приготування уроків як під час традиційного, так і під час дистанційного навчання: Uroki.net, LearningApps, Classtime, Всеосвіта, Шкільне життя, Методичний портал та багато інших. Обговорили текстуальне вивчення творів та вивчення нових творів сучасної літератури в 9 - 11 класах за новою програмою.

Наприкінці зустрічі вчителям була запропонована участь в творчому проєкті «Оживимо образи світової літератури». Цей проєкт є своєрідною колаборацією вчителів англійської, німецької мов та вчителів зарубіжної літератури. Нашими завданнями є:озвучити оригінальні твори відомих поетів та їх переклади українською мовою. Потім за допомогою різних електронних ресурсів оживити образи відомих творів.

Матеріали семінару

 « повернутися до списку новин