Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-діалоги з педагогічними працівниками, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

17 січня 2021 року відбулися онлайн-діалоги де взяли участь фахівці КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» виконавчого комітету Новодмитрівської сільської ради , консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників  виконавчого комітету Новодмитрівської сільської ради та педагогічні працівники, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами  закладів освіти Новодмитрівської, Піщанської, Зорівської , Вознесенської ОТГ.

Консультант ЦПРПП і вчитель-логопед ІРЦ Вощук Оксана Петрівна обговорила з присутніми основні напрямки та можливі труднощі при складанні ІПР програми, проведення корекційних занять, особливості організації дистанційного навчання з дітьми з ООП.

В ході діалогів психолог ІРЦ Криворучко Олена Михайлівна звернула увагу учасників на особливості розвитку, сприймання, уваги, пам’яті дітей з затримкою психічного розвитку та   особливості побудови корекційної роботи педагогів з такими учнями.

Вчитель-дефектолог ІРЦ Чиж Валентина Михайлівна ознайомила присутніх з можливостями дітей  з РАС та з інтелектуальними порушеннями. Поділилася досвідом побудови навчальних занять, прийомами та методами роботи з такими учнями та дошкільниками, які покращують сприймання і запам’ятовування навчального матеріалу та стимулюють соціалізацію дітей.

Дякуємо педагогам Драбівецького НВК, Новодмитрівської ЗОШ, Подільського НВК, Мелесівського НВК, Скориківської  ЗОШ Новодмитрівської ОТГ,  Вознесенської ЗОШ Вознесенскої ОТГ, Піщанської ЗОШ Піщанської ОТГ, Зорівської ЗОШ Зорівської ОТГ  за активну участь у обговоренні актуальних питань освіти дітей з ООП, обмін досвідом та плідну співпрацю.« повернутися до списку новин