Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Туристи клубу "Едельвейс " Золотоніського РБДЮТ - бронзові призери обласних змагань

З 10 по 13 травня цього року в м. Черкаси пройшов щорічний обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму, на який з’їхалося 10 команд з усієї області. Від нашого району виступала команда туристського клубу "Едельвейс" Золотоніського РБДЮТ (керівник Плисак Ніна Миколаївна).

Всі команди поділялися на групи:- група А - ІІІ клас дистанції за складністю ( для Центрів туризму), та група В - ІІ клас дистанції( для команд районів).

В програмі змагань було 2 командні заліки - смуга перешкод (6 етапів - 3 з самонаведенням) і крос-похід (5км - 6КП - 5 етапів з самонаведенням), де наші туристи впевнено посіли ІІІ командне місце. Паралельно для кожного учасника змагань була підготовлена особиста смуга перешкод ( 7 етапів, з них 2 самонаведення). В цій смузі новинкою для учасників став етап "контест" - вертикальний підйом ( фізично найважчий), де наш «едельвейс» - Калугін Вячеслав, отримав бронзу.

Вітаємо учасників змагань та їхнього керівника з перемогами!!!!

Окрема вдячність представнику команди – Магазіновій Валентині Василівні (Пальмірська ЗОШ) та судді змагань – Литовченку Сергію Миколайовичу (Гладківщинський НВК) та підтримку та професійну майстерність.

Завдяки розумінню, організованості, згуртованості, компетентності кожного задіяного учасника діти досягають нових вершин!« повернутися до списку новин