Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Відбувся районний етап військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)  є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві. Відомо, що за Козацької доби державотворчі процеси на українських землях були  найбільш послідовними і дали світові перші зразки демократичного устрою суспільства, а на історичну арену вийшла велика кількість видатних державних діячів, організаторів військової справи, подвижників української духовності, які сповідували кращі принципи  європейського лицарства та глибоко шанували українські народні традиції і звичаї.

Саме героїчні подвиги українського народу та видатні особистості і їх діяльність мають стати прикладами для наслідування дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни.

Організація гри «Джура» в  закладах загальної середньої освіти здійснюється на основі Положення про зазначену гру, затвердженого наказом МОНмолодьспорт України від 13.06. 2012 № 687 (зареєстрований Міністерством юстиції України від 03 липня 2012 р. за № 1094/21406), та Умов проведення окремих видів змагань і конкурсів, що розробляються організаторами відповідних етапів (фіналів).

26 квітня 2018 року на базі Домантівського навчально-виховного комплексу відбувся районний етап Всеукраїнської  військово-патріотичної гри-випробування «Сокіл» («Джура»). І місце виборола команда  Софіївського НВК, ІІ місце – команда Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всі команди отримали велике задоволення від участі у випробуваннях і масу позитивних емоцій. Велика подяка учнівському та педагогічному колективам Домантівського НВК за чудову організацію районного заходу.« повернутися до списку новин