Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тренінги для вчителів початкових класів, які будуть працювати в 2021-2022 н.р.

Нещодавно на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли тренінги для вчителів початкових класів, які будуть працювати з першокласниками в 2021-2022 навчальному році.

Під час навчання, яке було організовано із застосуванням інтерактивних технологій, вчителі початкових класів мали змогу детально опрацювати зміст нового Державного стандарту початкової освіти та модельних навчальних програм; ознайомитись з методикою проведення ранкових зустрічей, питаннями щодо ролі учителя у організації освітніх осередків та створенні психологічно безпечного середовища, забезпеченні права вибору дитини, формуванні спільних цінностей та шляхами реалізації принципів педагогіки партнерства через співпрацю з батьками.

Вчителі з цікавістю створювали лепбуки – інтерактивні папки для дітей на певну тему, творили і фантазували. Адже домінуючим в НУШ є саме інтегроване навчання.

Ознайомлюючись з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок» та «Lego System» педагоги досліджували, експериментували, створювали проблемні ситуації, імпровізували.

Завдання вчителя НУШ  стати помічником, наставником, другом. Не обмежувати свободу дитини, заохочувати ініціативу, самостійність. Це школа довіри і добра, яка дає змогу грати, навчати, пізнавати. А учитель має бути успішним і креативним, інноватором і фасилітатором, здійснювати інтегрований підхід і забезпечувати зміст нової освіти.« повернутися до списку новин