Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-семінар вчителів фізики

16 березня 2021 року відбувся онлайн-семінар вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської ОТГ, Вознесенської ОТГ, Піщанської ОТГ та Зорівської ОТГ на тему «Особливості підготовки до ЗНО з фізики в 2021 році».

Трансляція заходу була організована на платформі ZOOM.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Новодмитрівської сільської ради Любов Литвиненко звернула увагу колег на новий порядок підвищення кваліфікації та професiйної майстерностi педагогічних працівників у 2021 році, познайомила з різними платформами підвищення кваліфікації педагогічних працівників, підвела підсумки ІІ (районного) туру олімпіади з фізики.

У процесі роботи педагоги обговорили питання підготовки учнів до ЗНО з фізики, розв’язування складних задач з фізики різними способами. Елементами та ідеями власного досвіду підготовки учнів до ЗНО з фізики поділився вчитель-методист, відмінник освіти, вчитель фізики Великоканівецького та Красенівського НВК Чорнобаївської селищної ради Становський Валентин Іванович, якого вчителі фізики запросили взяти участь в семінарі. Мала Ольга Гаврилівна, вчитель-методист, вчитель фізики та математики Ковтунівського НВК поділилась власним досвідом підготовки учнів до ЗНО, ознайомила колег з різними способами розв’язування складних задач з фізики, що пропонувались на ЗНО минулих років.

Учасники семінару відмітили важливість розглянутих питань для їхньої роботи в підготовці учнів до ЗНО та щиро подякували Малій О.Г. та Становському В. І. за надзвичайно цікаву і корисну інформацію, якою вони поділились з колегами.« повернутися до списку новин