Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вебінар для вчителів зарубіжної літератури

Для впровадження інновацій та урізноманітнення навчального процесу консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анна Бережна разом з вчителями зарубіжної літератури 21.10.2021 року працювали над  темою «Цифрові інструменти в роботі вчителя. Сервіс Canva. Створення презентацій та відео.  Створення інтерактивних вправ у сервісі Liveworksheets» на онлайн-семінарі.

Теоретично консультант Центру розповіла про можливості сервісів Сanva та Liveworksheets, а саме:

-основні функції сервісів;

-реєстрація у сервісах;

-створення дизайнів у сервісі Canva;

-додавання та видалення фото, відео та інших елементів на робочий дизайн сервісу Canva;

-скачування дизайну;

-завантаження робочого листа у сервісі Liveworksheets;

-перелік вправ та алгоритм створення;

-збереження та видалення інтерактивного робочого листа.

На практиці консультант центру продемонструвала створення презентації у сервісі Canva та інтерактивних вправ у сервісі Liveworksheets.

По завершенню засідання консультант центру запропонувала вчителям список тем для створення інтерактивних листів. Після ознайомлення з сервісами та реєстрації вчителів на сайтах, вчителі зможуть з питань освоєння сервісів звернутися за консультацією в центр.

Навчившись працювати та створювати робочі контенти у сервісах, вчителі зможуть представити свої напрацювання іншим колегам та поділяться своїми враженнями.

З матеріалами засідання можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/10KMVo3SONoN6C3Epd3_hBadjYvMISVPG/view?usp=sharing

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин