Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Позакласна робота з математики - складова цілісного творчого освітнього процесу

20 січня 2020 року на базі Подільського НВК відбувся семінар-практикум вчителів математики Золотоніського району на тему «Позакласна робота з математики - складова цілісного творчого освітнього процесу», адже позакласна робота з предмета надає школярам додаткові можливості для розвитку здібностей, прищеплює інтерес до вивчення предметів.

Головне призначення позакласної роботи - не тільки розширення і поглиблення теоретичного матеріалу, вивченого на уроках, а й розвитку умінь застосовувати отримані на уроках знання до вирішення нестандартних завдань, виховання в учнів певної культури роботи над завданням. Саме тому вчитель математики Подільського НВК Салогуб Олена Іванівна звернула увагу на цю ділянку роботи педагога і разом з учнями школи продемонструвала елементи тижня математики:

- засідання клубу знавців математики;

- демонстрація математичних фокусів;

- інтегроване заняття «Фізкульт-привіт, математико!»

Надзвичайно цікаво пройшло інтегроване заняття, тому що вчитель поєднала два немов несумісні предмети: математику і фізкультуру. Учасники заняття, учні 5 і 6 класу, з величезним захопленням розв’язували задачі і приклади, одночасно виконуючи гімнастичні вправи. Учасники семінару відмітили, що з метою зацікавленості учнів до вивчення математики, такі заняття  можна проводити і на уроках, і в літніх таборах.

У ІІ частині семінару завідувачка РМК відділу освіти Лисак Тетяна Олександрівна підвела підсумки участі районної команди у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (ІІІ місце – Скорик Інна, учениця 7 класу Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Пустовгар О.М.),  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (ІІІ місце – Дивнич Максим,  учень 11 класу Ковтунівського НВК, учитель Малий І.В.), національному етапі Міжнародного конкурсу Прангліміне (учениця 9 класу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Партика Вероніка (учитель Гриценко О.Г.), учень  11 класу Ковтунівського НВК Дивнич Максим (учитель Малий І.В.)).

Учасники семінару обговорили питання оцінювання учнів основної та старшої школи, проведення моніторингу навчальних досягнень учнів, а також питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти. Вчителі математики Золотоніського району висловили вдячність Салогуб Олені Іванівні та всьому педагогічному колективу за цікавий і змістовний семінар.« повернутися до списку новин