Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тренінги для вчителів початкових класів

Протягом осінніх канікул у районному відділі освіти проходили тренінги для вчителів четвертих класів, які будуть викладати в першому класі наступного навчального року. Під керівництвом тренера Щепак Валентини Михайлівни, педагоги ознайомились з особливостями навчання в Новій Українській Школі. Зокрема детально опрацювали новий Державний стандарт початкової загальної освіти, інклюзивне навчання, інтегроване навчання, розвиток критичного мислення, компетентнісний підхід до навчання, множинний інтелект, технології “Щоденні 3” та “Щоденні 5”, використання Lego – технологій.

Тренер поєднувала теорію та практичну діяльність, створюючи атмосферу доброзичливості, довіри, взаєморозуміння. Молоді та досвідчені педагоги на деякий час самі стали учнями, які із задоволенням ділилися позитивними емоціями та новою інформацією на ранковому колі, створювали лепбуки, працювали з Lego system та Lego play box.

         В рамках тренінгу була організована поїздка до Пальмірської та Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителі закладів поділилися досвідом організації навчального середовища для першокласників.

         Підводячи підсумки роботи тренінгів, вчителі зазначили, що навчати “по-старому” ми вже не можемо. Змінюється світ навколо, змінюються діти, і ми маємо використовувати нові технології в навчанні.

         Тож бажаємо колегам, дітям та їх батькам успіхів у навчанні по-новому!

 « повернутися до списку новин