Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Віртуальна школа для шкільних бібліотекарів

15 квітня 2021 року  Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено засідання віртуальної школи шкільних бібліотекарів закладів освіти Новодмитрівської, Піщанської, Вознесенської, Зорівської територіальних громад на тему «Впровадження інформаційних технологій у роботі шкільних бібліотек». 

 Учасники семінару ознайомились з особливостями інноваційної діяльності бібліотек, переконались, що впровадження сучасних інформаційних технологій в роботу шкільної бібліотеки забезпечує подальше вдосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.

 Досвідом створення власного сайту та власних новітніх електронних ресурсів для використання в роботі шкільних бібліотекарів поділилась шкільний бібліотекар Дмитрівського НВК Темченко Валентина Миколаївна. Консультант Центру Л.Литвиненко поділилась досвідом створення електронного посібника в програмі Book creator.

https://read.bookcreator.com/E7jCqdw4VqOPQqnSwTddKtIeloE2/UvhObSqySSqCHojBy2xJOg

Підводячи підсумки семінару, учасники зазначили, що інноваційні технології в роботі бібліотек необхідні для залучення читачів та пропаганди книги.       « повернутися до списку новин