Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

У суботу 04.12.21 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.  Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаської області ІІ етап олімпіади було проведено дистанційно з урахуванням відповідних вимог.

На олімпіаду було зареєстровано 22 учасники Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ, але змогли приєднатися до олімпіади лише 20 учнів, інші учасники у зв’язку з хворобою не змогли взяти участь у олімпіаді .

Вчителі змогли забезпечити усі необхідні вимоги до проведення олімпіади. Всіх учасників було досить добре видно та чути. Вчителі вчасно підключили всіх учасників та надали завдання олімпіади за вказівкою відповідальної особи. Також вчителі досить добре справились з надсилання фото виконаних робіт учасників. Вчителі та учні відповідально та доброчесно віднеслись до проведення олімпіади!

По завершенню олімпіади відповідальна за організацію особа, а саме консультант ЦПРПП Анна Бережна, зібрала всі роботи учнів та відправила їх на електронні адреси членів комісії по перевірці робіт олімпіади. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської та Піщанської ТГ. Після перевірки завдань, члени комісії надали консультанту всі результати олімпіади. В найближчий час консультант організує засідання членів комісії, на якому комісія обговорить всі роботи та прийме рішення щодо переможців.

 

 « повернутися до списку новин