Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з астрономії

    24-28 березня 2019 року в місті Житомир відбувся ІV етап ІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. 86 знавців Всесвіту виявляли між собою кращих. Достойну конкуренцію своїм ровесникам із багатьох відомих спеціалізованих закладів України склав учень 11 класу Ковтунівського  навчально-виховного комплексу Ростислав Нетудихатка.
  За результатами олімпіади  Ростислав отримав диплом за третє місце. Це надзвичайний успіх учня малокомплектної  школи. Змагатись з представниками закладів, де є значно кращі умови для вивчення, що пов’язано з матеріальною базою та рівнем конкуренції серед вихованців, непросто. Потрібна значна додаткова робота. 
За сприяння свого вчителя Ольги Гаврилівни Малої учень неодноразово демонструє високий результат на обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах.    Висловлюємо глибоку подяку і щиру вдячність Ользі Гаврилівні за титанічну працю, за відповідальне ставлення до навчання і виховання учнів. Вчити дітей - це не просто  робота, це стиль Вашого життя, Ольго Гаврилівно! Адже Ви дбаєте про учнів, як про рідних дочок і синів. Бажаємо Вам, дорога наша трудівнице, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог Вам  і Вашим учням!« повернутися до списку новин