Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Чергова перемога на міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти -2020"

4-6 серпня 2020 року відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці Спорту.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/10-3233 від 12.12.2019, лист НАПН України № 2-7/193 від 05.11.2019).

         Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Під час виставки проведено низку науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, тренінгів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.

          До участі у конкурсах і заходах виставки запрошувалися навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.

         Заклади освіти Золотоніського району   взяли активну участь у виставці і отримали заслужені нагороди у таких номінаціях:

 Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти.

-       Дмитрівський  навчально-виховний комплекс «загальносвітня  школа І- ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської  районної  ради - срібна медаль.

-       Золотоніський районний будинок дитячої та юнацької творчості – бронзова.

 Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти.

-       Подільський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради - срібна медаль.

Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти

-       Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради – золота медаль.

Загалом заклади освіти району отримали 4 нагороди: 1 – золота медаль, 2 -  срібні і 1 бронзова медаль.

Щиро вітаємо педагогічні колективи із заслуженими нагородами та зичимо подальшого професійного зростання і визнання на освітянській ниві. Вже не один рік педагогічні колективи Золотоніського району демонструють високий рівень педагогічних досліджень, які представляють до уваги учасників міжнародних виставок і виборюють призові місця, тому що і в сільській школі є великий потенціал і можливості надавати якісні освітні послуги. Шануємо вас і безмежно вдячні всім освітянам району.

 « повернутися до списку новин