Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

У неділю 05.12.21 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаської області олімпіаду було проведено дистанційно з урахуванням відповідних вимог.

На олімпіаду було зареєстровано 16 учасників Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ, але змогли приєднатися до олімпіади лише 13 учнів, інші учасники у зв’язку з хворобою не змогли взяти участь у олімпіаді.

Вчителі змогли забезпечити усі необхідні вимоги до проведення олімпіади. Всіх учасників було досить добре видно та чути. Вчителі вчасно підключили всіх учасників. Відповідальна особа, а саме консультант ЦПРПП Анна Бережна забезпечила хорошу якість аудіозаписів. Вчитель ЗЗСО «Пальміра» І-ІІІ ступенів Пуха Катерина Олексіївна допомогла записати тексти на аудіо для туру «Listening».

Вчителі Новодмитрівської ТГ, а саме Баранник Олександр Анатолійович (Драбівецький НВК) та Пуха Катерина Олексіївна (ЗЗСО «Пальміра» І-ІІІ ст.) допомогли відповідальній особі у проведенні четвертого туру олімпіади, а саме «Speaking». Вчителі, відповідальні за тур, заповнили таблицю результатів за відповідними критеріями та надіслали її відповідальній особі.

Вчителі та учні відповідально та доброчесно віднеслись до проведення олімпіади!

По завершенню олімпіади відповідальна за організацію особа зібрала всі роботи учнів та відправила їх на електронні адреси членів комісії по перевірці робіт конкурсу. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ. Після розроблення ключів до завдання (Listening, Reading) та перевірки письмової роботи (Writing), члени комісії надали консультанту всі результати конкурсу, заповнивши таблиці за відповідними критеріями. В найближчий час консультант організує засідання членів комісії, на якому комісія обговорить всі роботи та прийме рішення щодо переможців.« повернутися до списку новин