Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку

У рамках реалізації Міжнародного освітнього проекту Міксіке, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE https://goo.gl/Tu8bUq 11 січня 2020 року в Черкасах на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради проведено обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне?2019.

В обласному змаганні брали участь переможці перших трьох етапів змагань, які відбувались у навчальних закладах, і визначали їх за двома кращими з трьох отриманих результатів. У цьому році до обласного фіналу потрапили учасники із таких районів, як Христинівський, Золотоніський, Монастирищенський, Черкаський, та міст Черкаси, Умань, Сміла. Всього змагалось 40 учасників по шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи); дослідники (4-6 класи); дівчата 7-11 класи; хлопці 7-11 класи; сеньйорити і сеньйори (учителі). 

Золотоніський район представляли Партика Вероніка, учениця 9 класу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Діхтяренко Артем, учень 8 класу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Гриценко О.Г.), Дивнич Максим, учень 11 класу Ковтунівського НВК (учитель Малий І.В.) і отримали дуже гарні результати: І місце – Партика Вероніка та Дивнич Максим, IV місце – Діхтяренко Артем. Вітаємо  учасників обласних змагань з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

 « повернутися до списку новин