Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Святкуємо День Незалежності

23 серпня 2021 року Новодмитрівська територіальна громада відзначала 30-річницю з Дня Незалежності нашої держави, День Прапора та День села яскраво, феєрично. Святкування проходили  в мальовничому парку села Нова Дмитрівка. Тут кожен мав нагоду цікаво та корисно провести час.

Освітяни Новодмитрівської територіальної громади активно долучилися  до святкового дійства. Неабиякий інтерес у дітей та дорослих викликали цікаві майстер-класи творчих педагогів Мелесівського НВК (директор Богдана Василенко) з виготовлення антистресових іграшок та гіпсових магнітів.

Вчителі з Вільхівського НВК - Наталія М’яло та Ольга Гонза створювали чудові квіти-маки з паперу.

Ділилися секретами майстерності вихователі ЗДО «Колосочок» на чолі з керівником закладу Валентиною Носенко з виготовлення паперових долоньок та квітів в синьо-жовтих кольорах. Свою неабияку творчість показували дорослі і діти. З великим захопленням виготовленими виробами прикрашали карту України.

Майстриня-вихователь з Драбівецького НВК Тетяна Баранник разом зі своєю донькою Каріною навчали бажаючих створювати вироби, якими можна прикрасити інтер'єр, зробити подарунок.

Дивував гостей запальними танцями і піснями зразковий дитячий фольклорно-етнографічний  ансамбль «Світлячок» із Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Пономаренко Валентини Миколаївни.

День Незалежності України пройшов на славу. Гості свята були не лише спостерігачами, а й безпосередніми учасниками і творцями свята.

 « повернутися до списку новин